Біографія

1Я, Костянтин Бондарєв народився 13 вересня 1972 в м. Ташкент (Узбекистан) у сім'ї робітників. У 1981 р. разом з батьками Любов'ю та Анатолієм Бондарєвими переїхав до Києва, де в 1989 р. закінчив столичну школу №91. 

У 1994 р. закінчив Київський інженерно-будівельний інститут за фахом «промислове та цивільне будівництво». У 2002-2004 роках отримав другу, економічну, освіту у Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана за фахом «бізнес-адміністрування». Під час навчання брав активну участь у науково-дослідній діяльності студентів. Тема досліджень – «апроксимація кривих ліній». Паралельно з навчанням почав працювати - написання навчальних програм на популярних у той час мовах програмування.

Після закінчення інституту почав займатись сільським господарством у тоді депресивному Іванківському районі внаслідок Чорнобильської катастрофи.  Пізніше брав участь у багатьох інвестиційних проектах у якості координатора та бізнес-партнера.

2002-2006 рр. - депутат Київської облради (обраний по Іванківському мажоритарному округу), заступник голови постійної комісії з питань бюджету і фінансів. У 2004 р. вступив в ряди Соціалістичної партії України (СПУ). У виборчій компанії 2006 р. був одним з керівників виборчого штабу СПУ в Київській обл. У квітні 2006 р. обраний за списком СПУ депутатом Київської облради, потім обраний головою фракції СПУ та першим заступником голови Київської облради. Тоді доклав чимало зусиль для того, аби було сформовано коаліцію з БЮТ – у загальному "мейнстрімі" формування демократичної коаліції після подій 2004 - початку 2005 років, а також вперше за довгий час існування Київської облради мною запропоновано на розгляд депутатського складу облради регламент роботи, який було прийнято і   за яким працюють до цього часу.

У липні 2006 р. після проголошення спікером ВР Олександром Морозом про утворення нової коаліції у складі Партії регіонів, СПУ і КПУ, виступив в ЗМІ з відкритою критикою в адресу О.Мороза, після чого залишив лави СПУ, з а з часом за власним бажанням пішов з посади першого заступника голови Київського облради.

З 22 січня 2007 р. - член партії ВО «Батьківщина». У виборчій кампанії 2007 р. працював заступником керівника Київського обласного штабу БЮТ з агітаційно-пропагандистської роботи, а також був закріплений за округом №90.

20 листопада 2007 р. обраний заступником голови Київської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» з ідеологічних питань. З 23 листопада 2007 р. - народний депутат за списком БЮТ (№ 114 у списку). У Верховній Раді заступник голови Комітету з питань податкової і митної політики, а також голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів порушення посадовими особами державних адміністрацій Київської області Конституції України і чинного законодавства України при наданні та переоформленні прав на земельні ділянки. Член Постійної делегації у Міжпарламентській Асамблеї держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав, член групи з міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Бразилія, Член групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Сінгапур. Член Комітету з економічних реформ.

У 2010 році обраний головою Київської обласної партійної організації ВО «Батьківщина», член Політради ВО «Батьківщина».

Сьогодні відкриті та працюють мої громадські приймальні в Іванківському, Поліському, Вишгородському, Бородянському, Васильківському, Обухівському районах та в м.Київ, куди кожен бажаючий може звернутись за допомогою.

Нагороджений орденом Князя Володимира ІІІ ступеня.

Володію англійською, російською та звичайно рідною українською мовами.

 

Костянтин Бондарєв